KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16292146
nr 1629 2146
Ulla Nordenfelt
(f. 1926), Sverige
Signerad, akvarell, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:06:37
17/6 18:49:11
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer